tel.: 58/ 551 88 59, fax: 58/ 551 87 90

Szanowni Państwo

Zakładka „Praca”  powstała z myślą o ułatwieniu  Wam kontaktu z naszą firmą.

Istniejemy już na rynku budowlanym kilkanaście lat. Zajmujemy się głównie wykonywaniem stanów surowych budynków zarówno mieszkalnych jak i przemysłowych. Mamy opinię dobrego płatnika, który oprócz nacisku na jakość wykonywanych prac dba również o zadowolenie ludzi, którzy tę jakość tworzą. Prowadzimy równolegle przez cały rok kilkanaście budów nawet  w czasie srogich zim jak i upalnych lat, dzięki temu cały czas się rozwijamy.

Potrzebujemy osób i brygad chcących związać się na stałe z naszą firmą w zawodzie cieśla, zbrojarz, murarz. Nie potrzebujemy od Was dyplomów mistrzowskich,  potrzebujemy natomiast chęci do pracy, zaangażowania,  praktyki w wykonywanym zawodzie i regularnego uczęszczania do pracy.

Jeżeli jesteście zdecydowani na bycie jednym z nas postępujcie wg poniższych wskazówek.

Aby rozpocząć pracę w BAUHAUS, należy poczynić kilka kroków:

Krok 1 – Wybierz grupę jaką jesteś zainteresowany

Krok 2 – Wypełnij Formularz Rekrutacyjny, załączając CV lub ofertę (brygady). W przypadku stanowisk murarz, zbrojarz i cieśla dodatkowo wypełnij formularz, który pojawi się po kliknięciu “dalej”

Krok 3 – Rozmowa z Rekruterem w celu weryfikacji doświadczenia zawodowego oraz kompetencji do pracy na wybranym stanowisku.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Murarz, cieśla, zbrojarz

Prosimy o określenie poziomu umiejętności
wg skali w poniższym formularzu:

1 - w stopniu minimalnym. 2 - dobrze, 3 - bardzo dobrze

brak123

brak 1 2 3

brak 1 2 3

brak 1 2 3

brak 1 2 3

brak 1 2 3

brak 1 2 3

brak 1 2 3

brak 1 2 3

brak 1 2 3

brak 1 2 3

brak 1 2 3

brak 1 2 3
Brygady murarskie, ciesielskie i zbrojarskie

Zachęcamy Państwa również do przesyłania swoich zgłoszeń na inne stanowiska związane z pracą na budowie oraz w biurze.
Poniżej przedstawiamy aktualnie prowadzone rekrutacje:
Kosztorysantrozwiń

Firma od 15 lat budująca pozycję lidera na trójmiejskim rynku budowlanym, poszukuje kandydata na stanowisko:

KOSZTORYSANT

Miejsce pracy: Sopot
Region: pomorskie

OPIS STANOWISKA

  • wykonywanie przedmiarów i kalkulacji robót budowlanych

  • sporządzanie kosztorysów ofertowych i powykonawczych

  • analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ) i techniczno-budowlanej

  • optymalizacja rozwiązań technicznych projektu

  • analiza ofert uzyskanych od dostawców materiałów i podwykonawców

  • przygotowanie harmonogramów

WYMAGANIA

  • wykształcenie budowlane

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji techniczno-budowlanej

  • znajomość Pakietu MS Office

  • znajomość programu AutoCad

  • znajomość programu kosztorysowego

  • skrupulatność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • zdolność myślenia analitycznego

OFERUJEMY

  • możliwość udziału w realizacji najciekawszych i największych projektów w Polsce północnej

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w grupie kapitałowej, posiadającej ugruntowaną pozycję

  • dobre wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy

  • ciekawą pracę w młodym, ale już doświadczonym zespole specjalistów

  • możliwość szkoleń i stałego podnoszenia kwalifikacji

Kontakt
bauhaus.com.pl ul. Tatrzańska 19 81-815 Sopot tel. 58/ 551 88 59 email: