tel.: 58/ 551 88 59, fax: 58/ 551 87 90

Konstrukcje i roboty żelbetowe - stan surowy otwarty

Realizowane Zrealizowane

ALBATROSS Towers

Gen Wykonawca: BAUHAUS Sp. z o.o.
Inwestor: ROBYG CONSTRUCTION Sp. z o.o.
Adres: Gdańsk ul. Rzeczypospolitej 4
 
Wykonanie stanu surowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego 19-to kondygnacyjnego z dwupoziomowym garażem podziemnym – roboty żelbetowe, murowe oraz izolacja przeciwwilgociowa fundamentów.
 

MŁODA OLIWA

Gen. Wykonawca: BAUHAUS Sp. z o.o.
Inwestor: HANZA Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.
Adres: Gdańsk, ul. Polanki
 
Wykonanie zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych A,B,C wraz z garażem podziemnym, pełną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu, sieciami i przyłączami: m.in. wod.-kan., deszczowymi wraz z podziemnym zbiornikiem retencyjnym.
 

GARDENIA

Gen Wykonawca: BAUHAUS Sp. z o.o.
Inwestor: EKOLAN
Adres: Gdańsk ul. Goska
 
Wykonane stanu surowego dwóch budynków 7 – kondygnacyjnych A i B z garażem podziemnym. Część garażowa – ściany żelbetowe, część nadziemna stropy na mokro, ściany zewnętrzne bloczki silikatowe i ściany żelbetowe, słupy żelbetowe. W piwnicy wykonanie ścianek działowych z silki. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Gdańsk – Jasień przy ulicy Goska
 

TENSOR

Gen Wykonawca: BAUHAUS Sp. z o.o.
Inwestor: EUROSTYL
Adres: Gdynia ul. Łużycka
 
Wykonane budynku biurowego z podziemnym garażem i czterema kondygnacjami nadziemnymi – w stanie surowym otwartym . Obiekt zrealizowany w technologii szkieletu monolitycznego. Lokalnie ścianki działowe z bloków SILKA.
 

PROMIENNE

Gen Wykonawca: BAUHAUS Sp. z o.o.
Inwestor: INWESTING
Adres: Gdańsk ul. Małomiejska

Kompleksowe wykonanie stanu zero i surowego otwartego nadziemia wraz z wykonaniem kominów wentylacyjnych ponad połacią dachu i wykonaniem czap kominowych, a także na wymurowaniu ścianek działowych na kondygnacji piwnic oraz nadziemnych kondygnacji w budynkach A i B znajdującego się na terenie Inwestycji Promienne w Gdańsku przy ulicy Małomiejskiej.

Centralpark Etap II

Gen Wykonawca: BAUHAUS Sp. z o.o.
Inwestor: Grupa Inwestycyjna HOSSA S.A.
Adres : Gdańsk ul. Rakoczego
 
Kompleksowa realizacja stanu surowego wraz z izolacją stanu „0” II -go etapu 17 kondygnacyjnych budynków wchodzących w skład zabudowy „Centralpark” przy ulicy Piecewskiej w Gdańsku.

 
Kontakt
bauhaus.com.pl ul. Tatrzańska 19 81-815 Sopot tel. 58/ 551 88 59 email: